Звіт про проведення Тижня охорони праці
в ДНЗ «Промінчик» с. Хлистунівка

На виконання наказу відділу освіти Городищенської райдержадміністрації від 21.04.2015 року «Про проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в закладах освіти району у 2015 році », наказу по дошкільному навчальному закладі від 22.04.2015 року № 44 «Про проведення Тижня охорони праці» у дошкільному навчальному закладі «Промінчик» з 27.04.2015року по 30.04.2015 року проведено Тиждень охорони праці.

Мета проведення Тижня охорони праці: комплексне розв’язання питань забезпечення умов виховання, навчання і праці учасників навчально-виховного процесу та активізація діяльності дошкільного закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

На загальних позачергових зборах 23 квітня колектив був ознайомлений з наказами відділу освіти та дошкільного закладу щодо організації Тижня безпеки та обраний оргкомітет у складі: голови – завгоспа ДНЗ Петренко Р.В. та членів оргкомітету: голова профгрупи Нагорна Л.І., сестра медична - Пукась В.І., вихователь – Луценко О.О.

Оргкомітетом був розроблений план заходів Тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Всі заплановані заходи були виконані.

Протягом тижня перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Всі інструкції з охорони праці поновлено у вересні 2014року. Ведеться журнал реєстрації інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності з працівниками та батьками вихованців.

У куточках з охорони праці розміщений інформаційний матеріал з розділу охорони праці.

Протягом Тижня охорони праці з дітьми були проведені:

- Дидактичні ігри: «Добре – погано», «Захисти себе малюк», «Свої – чужі»;

- Бесіди «Як уникнути неприємностей», «Сам удома», «Вогонь-друг, вогонь – ворог».

- Сюжетно – рольові ігри: «Будівництво», «Перукарня», «Лікарня».

- Розваги для дітей «Спритні рятівники»; «Моє здоров’я та його безпека»;

- Гра – драматизація «Семеро козенят»

- Виставка малюнків на тему безпеки життєдіяльності.

Завідувачем проведено консультацію для працівників закладу

«Дотримання правил з охорони праці та безпеки життєдіяльності»

Сестра медична провела лекцію для працівників дошкільного закладу та батьків «Правила надання першої долікарської допомоги»
/Files/photogallery/1930/IMG_2787.jpg /Files/photogallery/1930/IMG_2793.jpg /Files/photogallery/1930/IMG_2806.jpg /Files/photogallery/1930/IMG_2810.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 1262

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/photogallery/2059/20181120_151646.jpg

Дата останньої зміни 18 Січня 2019

Фотогалерея